COTIZATII 2012

Cotizatia de membru pentru 2012 este in valoare de 20 lei.
Elevii, studentii si pensionarii vor plati 50% din cotizatie.

CERERE DE INSCRIERE

Salveaza documentul

Membrii


Nr.crt Numele prenumele Unitatea scolara Localitatea
1. Achim Richard Scoala Gimnaziala Seulia Seulia
2. Alexa Mirela Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Targu Mures
3. Andrau Maria Gabriela Liceul Tehnologic " Aurel Persu " Targu Mures
4. Andreica Gheorghe Scoala Gimnaziala Nr.7 Targu Mures
5. Atomei Olga Scoala Gimnaziala "Alexandru Ioan Cuza" Targu Mures
6. BENDE ECATARINA Scoala Gimnaziala "Alexandru Ioan Cuza" Targu Mures
7. Berar Elena Ionela Scoala Gimnaziala Brincovenesti Brincovenesti
8. Beres Imola Scoala Gimnaziala Brincovenesti Brincovenesti
9. Biro Zzuzsa Liceul Tehnologic " Lucian Blaga" Reghin
10. Blaga Cristinel Colegiul National Unirea Targu Mures
11. Bonta Patricea Scoala Gimnaziala Iernut Iernut
12. Bordeianu Minerva Scoala Gimnaziala Ceuas Voiniceni
13. Bota Silviu Scoala Gimnaziala " Beica de Jos" Beica de Jos
14. Bozdog Constantin Scoala Gimnaziala " Augustin Maior" Reghin
15. Ciortan Ana Doinita Scoala Gimnaziala " Radu Popa" Sighisoara
16. Cojocnean Mihaela Colegiul Economic Transilvania Targu Mures
17. Comsa Maria Colegiul National Unirea Targu Mures
18. Craciun Hajnalka Scoala Gimnaziala " Augustin Maior" Reghin
19. Danciu Alin Scoala Gimnaziala Sancraiu de Mures Sancraiu de Mures
20. Daraban Gheorghe Liceul Tehnologic " Petru Maior " Reghin
21. Daraban Paula Maria Scoala Gimnaziala " Augustin Maior" Reghin
22. Deac Minodora Colegiul Agricol " Traian Savulescu" Targu Mures
23. Deac Raveca Scoala Gimnaziala Apold Apold
24. Derta Larisa Maria Scoala Gimnaziala " Mihai Viteazul" Targu Mures
25. Dobrescu Sorin Scoala Gimnaziala " Victor Jinga" Sighisoara
26. Dodoc Denisa Maria Scoala Gimnaziala "Miron Neagu" Sighisoara
27. Domokos Constanta Scoala Gimnaziala Sancraiu de Mures Sancraiu de Mures
28. Epure Cristina Liceul Teoretic "Gheorghe Marinescu" Targu Mures
29. Farcas Sabin Colegiul Economic Transilvania Targu Mures
30. Ginta Florica Scoala Gimnaziala " Liviu Rebreanu" Targu Mures
31. Hecser Eniko Colegiul National Unirea Targu Mures
32. Iorgulescu Magdalena Colegiul Economic Transilvania Targu Mures
33. Istrati Ala Liceul Tehnologic "Electromures" Targu Mures
34. Iuga Mihai Scoala Gimnaziala Cuci Cuci
35. Kakucs Annamaria Liceul Tehnologic " Traian Vuia" Targu Mures
36. Korosi Artur Scoala Gimnaziala "Alexandru Ioan Cuza" Targu Mures
37. Lobont Dorin Liceul Teoretic "Gheorghe Marinescu" Targu Mures
38. Macavei Luminita Daniela Scoala Gimnaziala " Romulus Guga" Targu Mures
39. Marginean Imola Monica Scoala Gimnaziala Iernut Iernut
40. Matefi Istvan Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Targu Mures
41. Medeleanu Ion Scoala Gimnaziala " Victor Jinga" Sighisoara
42. Mihalte Maria Scoala Gimnaziala " Mihai Viteazul" Targu Mures
43. Moldovan Cristina Scoala Gimnaziala " Miron Neagu" Sighisoara
44. Moldovan Marin Scoala Gimnaziala Nr.7 Targu Mures
45. Nagy Adelen Scoala Gimnaziala " Nicolae Balcescu" Targu Mures
46. Nagy Eva Colegiul National Unirea Targu Mures
47. Nagy-Karodi Gyongyver Scoala Gimnaziala " Aurel Mosora" Sighisoara
48. Negrea Ana-Maria Liceul Tehnologic " Traian Vuia" Targu Mures
49. Niculescu Carmen Scoala Gimnaziul " Alexandru Ceuseanu" Reghin
50. Novac Emil Scoala Gimnaziala Nazna Nazna
51. Nut Gabriela Colegiul Agricol " Traian Savulescu" Targu Mures
52. Oanes Adriana Scoala Gimnaziala " Liviu Rebreanu" Targu Mures
53. Oprica Natalia Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Targu Mures
54. Pescarus Teodor Liceul Tehnologic " Lucian Blaga" Reghin
55. Pop Carmen Valentina Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Targu Mures
56. Popa Ioan Cornel Scoala Gimnaziala " Mihai Viteazul" Targu Mures
57. Popa Mihaela Scoala Gimnaziala " Radu Popa" Sighisoara
58. Puscas Elena Liceul Tehnologic Electromures Targu Mures
59. Rad Adriana Liceul Tehnologic " Lucian Blaga" Reghin
60. Rat Emilian Scoala Gimnaziala " Victor Jinga" Sighisoara
61. Ritea Ana-Maria Colegiul Economic Transilvania Targu Mures
62. Secareanu Eva Scoala Gimnaziala "Romulus Guga" Targu Mures
63. Serban Stefan Liceul Tehnologic "Petru Maior " Reghin
64. Simion Gheorghe Scoala Gimnaziala " Alexandru Ceuseanu" Reghin
65. Somesan Stefan Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Targu Mures
66. Stan Agota Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Targu Mures
67. Stan Otilia Gheorghina Scoala Gimnaziala " Tudor Vladimirescu" Targu Mures
68. Stefan Corneliu Scoala Gimnaziala " George Cosbuc" Targu Mures
69. Stingu Adriana Scoala Gimnaziala " Miron Neagu" Targu Mures
70. Stoica Angela Scoala Gimnaziul " Dacia" Targu Mures
71. Stoica Valentina Scoala Gimnaziala Albesti Albesti
72. Stroian Zaharie Liceul Tehnologic Nr.2 Sighisoara
73. Suciu Sorin Nicolae Scoala Gimnaziala Albesti Albesti
74. Szabo Tunde Ilona Scoala Gimnaziala Ogra Ogra
75. Szabo Zoltan Liceul Tehnologic " Petru Maior " Reghin
76. Szarmari Sandor Scoala Gimnaziala "Zaharia Boiu" Sighisoara
77. Tabarcea Cosmin Scoala Gimnaziala "Alexandru Ioan Cuza" Targu Mures
78. Tamas Mariana Scoala Gimnaziala "Zaharia Boiu" Sighisoara
79. Todoran Nicoleta Scoala Gimnazial "Nicolae Balcescu" Targu Mures
80. Zaharie Mihaela Scoala Gimnaziala "Augustin Maior" Reghin
81. Zgavardici Adina Scoala Gimnaziala Danes Danes